خانه / اخبار / دیدار مدیر مؤسسه با رئیس ادره تبلیغات اسلامی
دیدار مدیر موسسه

دیدار مدیر مؤسسه با رئیس ادره تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام علیرضا زنگویی مسئول مؤسسه میثاق لوح و قلم قم با حجت‌الاسلام حسن آزاد رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طبس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام آزاد، ضمن خوش آمدگویی، به بررسی مسایل فرهنگی در این شهرستان پرداخت.

در ادامه، حجت‌الاسلام زنگویی، ضمن تشریح اقدامات فرهنگی و تحقیقاتی این مؤسسه، اظهار داشت: ۲ سال است با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) متون درسی طرح ساماندهی اوقات فراغت تابستان مددجویان کمیته امداد در مقطع دبیرستان، توسط این مؤسسه تهیه و امسال به تعداد ۳۲ هزار نسخه از این متون تکثیر شده است.

گفتنی است مؤسسه میثاق لوح و قلم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت کار گروهی و جمعی، ترویج و اعتلای فرهنگ و اندیشه ناب اسلام و به منظور تحقیق و پژوهش در باب موضوعات دینی و جریان سازی فرهنگی در کشور در سال ۹۱ در قم تشکیل شده است.

درباره‌ی موسسه فرهنگی هنری سفیران انقلاب

موسسه فرهنگی هنری سفیران انقلاب در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت کار گروهی و جمعی، ترویج و اعتلای فرهنگ و اندیشه ناب اسلام و به منظور تحقیق و پژوهش در باب موضوعات دینی و جریان سازی فرهنگی در کشور در اسفند ماه 1391 تشکیل شده است.

همچنین ببینید

برگزاری همایش بزرگ مددکاری اسلامی در قم

باسمه تعالی با لطف و عنایت خداوند متعال، مرحله دوم مددکاری اسلامی با برگزاری همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله امنیتی * زمان ورود منتضی شد. لطفا معادله را با دکمه کنار آن عوض کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/mlghir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221