خانه / ویژه‌ها / تقدیر از نویسندگان موسسه
تقدیر نامه

تقدیر از نویسندگان موسسه

نام نویسندگان موسسه و متن تقدیر نامه ——-

بسم الله الرحمن الرحیم

عن علی علیه‌السلام: أَحْسَنُ النَّاسِ حَالًا فِی النِّعَمِ مَنِ اسْتَدَامَ حَاضِرَهَا بِالشُّکْر؛ بهترین مردم در مورد نعمت‌ها کسى است که نعمت موجود را به ‏وسیله شکر، مستدام و پایدار بدارد.
آقایان/خانم‌ها:
بار دیگر موسم سپاس گذاری فرارسید و زبان الکن و قلم ناقص ما از این امر ناتوان! اما به حسب وظیفه و رعایت ادب از زحمات بی‌شائبه شما برادران عزیز و خواهران محترمی که با قلم و اندیشه خویش در جهت غنای مطالب اوقات فراقت تابستان ۹۳ ما و معاونت فرهنگی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را برای اجرای بهتر این برنامه‌ها یاری کرده‌اید تا بتوانیم مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی دینی» را به خوبی آماده کرده و فعالیت‌های تابستان امسال را در سایه اندیشه و قلم پرتوان شما با جذابیت ویژه‌ای برگزار نماییم، کمال تشکر و قدردانی را داریم و از خدای سبحان برای شما عزیزان، آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون را مسئلت می‌نماییم.
بی‌شک تجربه همراهی‌تان و توانمندی‌های متعهدانه و مسئولانه شما که گویای شایستگی‌هایتان در این عرصه می‌باشد، طراوت روحمان را افزود و جوهر قلمتان، صفحات کتاب‌هایمان را آکنده از معرفت و عشق ساخت. دل شما مأمن مهر خدا، دست‌هایتان درگاه مناجات و دعا و وجود شما گوهری پاک و پر بها باد!

موسسه میثاق لوح و قلم

      نویسندگان:

۱. حجه الاسلام عباس آزاد                                   ۲. حجه الاسلام علیرضا استوار

۳. حجه الاسلام علی زرینی                                 ۴. حجه الاسلام  علیرضا اسمعیلی مقدم

۵. حجه الاسلام  محمد اسمعیلی مقدم                 ۶. حجه الاسلام خدامی

۷. حجه الاسلام حسن رفیعی                               ۸. حجه الاسلام نجم الدین مرادی

۹. حجه الاسلام موسوی                                       ۱۰. حجه الاسلام  محسن قلندری

۱۱. سرکار خانم مودب                                           ۱۲. سرکار خانم شریف

درباره‌ی موسسه فرهنگی هنری سفیران انقلاب

موسسه فرهنگی هنری سفیران انقلاب در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت کار گروهی و جمعی، ترویج و اعتلای فرهنگ و اندیشه ناب اسلام و به منظور تحقیق و پژوهش در باب موضوعات دینی و جریان سازی فرهنگی در کشور در اسفند ماه 1391 تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله امنیتی * زمان ورود منتضی شد. لطفا معادله را با دکمه کنار آن عوض کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/mlghir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221